رفتن به بالا

تلفن : 0912-2062720


یونولیت یونولیت ورق یونولیت بسته بندی یونولیت فوم یونولیت قالب

برای بریدن و برش بلوک های یونولیت سقفی تولید شده از روشهای مختلفی استفاده میشود.

یکی از روشهای برش دادن یونولیت سقفی و دیواری و فوم های داخل سفال و همچنین برش فوم، استفاده از دستگاه CNC کامپیوتری میباشد.

این دستگاه که دستگاهی مکانیکی و الکترونیکی میباشد مجهز به نرم افزاری است بی نظیر که در آن نیازی به نقشه کشی نمیباشد یعنی نقشه ها بطور مستقیم و با تعیین اعداد و پارامتر ها آماده می گردد نوع دیگر برش برای یونولیت های سقفی و یونولیت های دیواری به این صورت است که نقشه ها در نرم افزار اتوکد طراحی و آماده میشود و بعد از آن اپراتور به دستگاه فرمان داده و برش بر روی یونولیت ها انجام می گردد.

با وجود این امکانات کاربر میتواند به غیر از برش دادن یونولیت های سقفی و یونولیت های دیواری و یونولیت های داخل سفال قادر به برش دادن انواع اشکال و فرمهای پیچیده دلخواه خود

از قبیل موارد زیر می باشد:

گرد کامل (یونولیت مخصوص پل سازی)

بیضی (فوم مخصوص قالب سازی)

مورب (مخصوص یونولیت بسته بندی)

سینوسی (مخصوص یونولیت های سقفی و یونولیت دیواری)

مستقیم (مخصوص یونولیت داخل سفال)

 

کارخانجات تولید یونولیت یونولیت فرتاش فوم یکی از فروشندگان و تولید کنندگان عمده یونولیت سقفی در ایران محسوب می گردد. جهت تماس با یونولیت فرتاش فوم و اطلاع از قیمت ها با ما تماس بگیرید همچنین می توانید لیست قیمت این انواع فوم تولیدی این کارخانه را مشاهده نمایید. جهت مشاهده مواد اولیه پلی استایرن های یونولیت فرتاش به این قسمت مراجعه نمایید.

 

آدرس :
ایران – تهران ،تولید و ارسال به تمام نقاط ایران عزیز تهران کیش،قشم،آبادان،البرز،خوزستان،کرمان،بم،رفسنجان،گیلان آذربایجان،مشهد،ارومیه ،هشتگرد،قزوین،قم،تبریز،هرمزگان،شیراز،زنجان،قزوین،سیرجان،استان مازندران،کرج،لواسان،شهر بابک،سنندج،ساوه و همدان، افتخار تولید یونولیت پلاستوفوم جهت بسته بندی محصولات تولیدی شما ورق یونولیت فشرده و دانسیته بالا و ساخت قالب دقیق را داریم

آدرس ایمیل :
m9122062720@yahoo.com

فکس :
۰۲۱-۴۴۸۰۱۲۱۲

تلفن :
۰۲۱-۴۴۸۰۱۲۱۲ ده خط ویژه
۰۲۱-۵۶۴۵۱۶۶۰
۰۹۱۲۲۰۶۲۷۲۰ مدیریت
۰۹۱۲۱۳۹۸۹۱۱
۰۹۱۲۷۱۰۲۰۳۹
۰۹۱۲۷۱۱۰۳۲۴