رفتن به بالا

تلفن : 0912-2062720


یونولیت برشی ، برش یونولیت ، یونولیت برش سی ان سی در ایران ورق تولید می گردد.

یونولیت برشی و یا برش یونولیت و پلاستوفوم بوسیله سی ان سی و یا هات وایر
برش یونولیت و پلاستوفوم بوسیله سی ان سی در مواقعی که جهت بسته بندی کالایی نیاز به قالب سازی نباشد و یا بعلت صرفه جویی در هزینه قالب نخواهیم قالبی بسازیم از این روش استفاده مینماییم.
در برش یونولیت و پلاستوفوم با سی ان سی ابتدا باید نقشه کار بصورت دوبعدی در جهت X و Y طراحی و نقشه قابل اجرا کشیده شود و بعد از آن به کمک برنامهای مختلف نقشه کشی از جمله اتوکد و یا کتیا و برنامه های شبیه آن نقشه را تبدیل به فایل قابل اجرا در سی ان سی نمود لازم بذکر است برش در محور Z را میتوان قبل یا بعد از برش دو محمور عمودی و افقی بوسیله خود دستگاه سی ان سی و یا هات وایر ساده دیگر انجام داد

یونولیت برشی ، برش یونولیت ، یونولیت سی ان سی

یونولیت برشی ، برش یونولیت ، یونولیت سی ان سی

در برش یونولیت و پلاستوفوم با سی ان سی تمام اندازه ها باید دقیق باشند و نیز سرعت دستگاه سی ان سی متناسب با حرارت سیمهای برش یا همان یونولیت برشی و نیز متناسب با دانسیته و چگالی ( فشردگی ) یونولیت و پلاستوفوم خام مادر باشد .
برش یونولیت و پلاستوفوم با سی ان سی نیاز به دانش فنی مهندسی متوسطی داشته و صبر و حوصله و دقت در انجام کار از ابتدای تهیه نقشه تا انتهای کار برش لازم است .
در برش یونولیت و پلاستوفوم با سی ان سی بعد از اتمام کار برش امکان متصل نمودن اجزاء مختلف برش خورده بوسیله چسب مخصوص یونولیت قابل انجام میباشد تا در نهایت محصول مورد نظر تولید گردد. (این واحد یکی از تولید کننده گان چسب یونولیت و چسب پلاستوفوم در ایران عزیز میباشد که در گالن های یک لیتری و چهار لیتری و ۱۷ لیتری قابل ارائه به مصرف کنندگان محترم میباشد. )
برش یونولیت ، یونولیت برشی و پلاستوفوم با سی ان سی برای برش حروف فارسی و انگلیسی و نیز طرح های مختلف هنری نیز قابل انجام و اجرا میباشد.
جهت تبادل اطلاعات و برش یونولیت و پلاستوفوم با سی ان سی خواهشمندیم با بخش مهندسی این شرکت تماس حاصل فرمایید
از اینکه در این راستا ( برش یونولیت و پلاستوفوم با سی ان سی و دستگاه هات وایر) امکان خدمت به شما عزیزان را داریم افتخار مینماییم.
ارتباط با ما :
دفتر مرکزی : ۴۴۸۰۱۲۱۲ (۰۲۱) تماس در ساعات اداری ده خط ویژه
فکس و نمابر : ۴۴۸۰۱۲۱۲ (۰۲۱) دریافت اتوماتیک در ساعات اداری ده خط ویژه
دفتر کارخانه تهران : ۵۶۴۵۱۶۶۰ (۰۲۱) تماس در ساعات اداری ده خط ویژه
مدیران فنی و کنترل کیفیت : ۰۹۱۲۱۳۹۸۹۱۱
۰۹۱۲۷۱۱۰۳۲۴
۰۹۱۲۷۱۰۲۰۳۹
همراه مدیریت : ۰۹۱۲۲۰۶۲۷۲۰
ایمیل ما : info@uonolit.com
سایت ما : www.uonolit.com