رفتن به بالا

تلفن : 0912-2062720

یونولیت ورقیونولیت ورق مجموعه کارخانجات تولیدی فرتاش کیفیت بالایی دارد.

یونولیت ورق را ارزان و با کیفیت بخرید. وقتی شما از یونولیت ورق استفاده می نمایید ،ایران یونولیت ورق شما را کمک می کند که از بهترین مصالح برای خرید یونولیت ورق استفاده نمایید.

ورق یونولیت پلاستوفوم ورقی فوق فشرده با دانسیته و چگالی یا تراکم ۸۰

یونولیت و ( یونولیت ورق )پلاستوفوم ورق و ورقی یا ورقه ای فوق فشرده با دانسیته و چگالی ۸۰ به فرآوری و پخت یونولیت و پلاستوفومی اتلاق میشود که در هر متر مکعب ۸۰ کیلو مواد یونولیت خالص مورد مصرف قرار گرفته و بعلت فشردگی بسیار بالا دانه های یونولیت و پلاستوفوم در کنار یکدیگر نیاز به تخصص و تجربه بالا و نیز استفاده از ماشین آلات و دستگاههای مختص تولید خود را دارد که این شرکت افتخار تولید یونولیت و پلاستوفوم فوق فشرده با تراکم و دانسیته ۸۰ را داشته و جزو معدود تولید کنند گان این نوع ورق میباشد .

ورق یونولیت و پلاستوفوم فوق فشرده با چگالی و دانسیته ۸۰ بسیار سخت و متراکم بوده و با توجه به تولید و فرآوری خاص آن منحصر به فرد میباشد.

این ورق یونولیت و پلاستوفوم بصورت یونولیت و پلاستوفوم ورقی یا ورقه ای با ضخامت های ۱ سانت الی ۱۰۰ سانت  (عمداٌ یونولیت ورق ۵ سانت) قابل ارایه توسط این کارخانه بوده و بنا به درخواست مورد مصرف با عرض و طول ۱ سانت ،۲ سانت ، ۳ سانت، ۴ سانت و ۵ سانت الی ۱۰۰ سانت و ۲۰۰ سانت تقدیم میگردد.

یونولیت و پلاستوفوم فوق فشرده با تراکم و دانسیته ۸۰ با تضمین رعایت تولید استاندارد با تضمین و گواهی استاندارد با استفاده از مواد خالص کره ای سامسونگ و ال جی کیفیتی بی نظیر داشته و بعلت استفاد در کنترل دما در محوطه ای خاص مانند سردخانه ها ، کنترل دما یکسان در اتاق کنترل ها، و سایر موارد باید چگالی و تراکم یکسانی در نقطه به نقطه این محصول داشته باشد و بعلت هزینه بالای آن دقت و تجربه و علم تولید خاص خود را داشته که یکی از افتخارات این شرکت تولید این محصول با رعایت تراکم و دانسیته و چگالی یکنواخت و منظم میباشد

وزن هر متر مکعب یونولیت و پلاستوفوم فوق فشرده با تراکم و دانسیته ۸۰ – هشتاد کیلو میباشد که وزن هر قطعه ورق درخواست مصرف بنا به ضخامت و طول و عرض  قابل محاسبه و ارائه توسط ایران ورق میباشد .

یونولیت و پلاستوفوم فوق فشرده با تراکم و دانسیته ۸۰ دارای تراکم ۸۰ کیلوگرم بر متر مکعب بسیار متراکم و فشرده میباشد

 

425726961_8887_8221692773804375572

 

ورق یونولیت پلاستوفوم ورقی فشرده با دانسیته و چگالی یا تراکم ۴۰

یونولیت و پلاستوفوم ورق و ورقی یا ورقه ای فشرده با دانسیته و چگالی ۴۰  به فرآوری و پخت یونولیت و پلاستوفومی اتلاق میشود که در هر متر مکعب ۴۰ کیلو مواد یونولیت خالص مورد مصرف قرار گرفته و بعلت فشردگی بالا دانه های یونولیت و پلاستوفوم در کنار یکدیگر نیاز به تخصص و تجربه بالا و نیز استفاده از ماشین آلات و دستگاههای مختص تولید خود را دارد که این شرکت افتخار تولید یونولیت و پلاستوفوم فشرده با تراکم و دانسیته ۴۰ را داشته و جزو معدود تولید کنند گان این نوع ورق میباشد .

ورق یونولیت و پلاستوفوم فشرده با چگالی و دانسیته ۴۰ سخت و متراکم بوده و با توجه به تولید و فرآوری خاص آن منحصر به فرد میباشد.

این ورق یونولیت و پلاستوفوم بصورت یونولیت و پلاستوفوم ورقی یا ورقه ای با ضخامت های ۱ سانت الی ۱۰۰ سانت (عمداٌ یونولیت ورق ۵ سانت) قابل ارایه توسط این کارخانه بوده و بنا به درخواست مورد مصرف با عرض و طول ۱ سانت ،۲ سانت ، ۳ سانت، ۴ سانت و ۵ سانت الی ۱۰۰ سانت و ۲۰۰ سانت تقدیم میگردد.

یونولیت و پلاستوفوم  فشرده با تراکم و دانسیته ۴۰ با تضمین رعایت تولید استاندارد با تضمین و گواهی استاندارد با استفاده از مواد خالص کره ای سامسونگ و ال جی کیفیتی بی نظیر داشته و بعلت استفاد در کنترل دما در محوطه ای خاص مانند سردخانه ها ، کنترل دما یکسان در اتاق کنترل ها، و سایر موارد باید چگالی و تراکم یکسانی در نقطه به نقطه این محصول داشته باشد و بعلت هزینه بالای آن دقت و تجربه و علم تولید خاص خود را داشته که یکی از افتخارات این شرکت تولید این محصول با رعایت تراکم و دانسیته و چگالی یکنواخت و منظم میباشد

وزن هر متر مکعب یونولیت و پلاستوفوم فشرده با تراکم و دانسیته ۴۰ – چهل کیلو میباشد که وزن هر قطعه ورق درخواست مصرف بنا به ضخامت و طول و عرض  قابل محاسبه و ارائه توسط ایران ورق میباشد .

یونولیت و پلاستوفوم فشرده با تراکم و دانسیته ۴۰ دارای تراکم ۴۰ کیلوگرم بر متر مکعب متراکم و فشرده میباشد.

 

425630279_8934_9753185804266133486

 

ورق یونولیت پلاستوفوم ورقی نیمه فشرده با دانسیته و چگالی یا تراکم  ۲۵

یونولیت و پلاستوفوم ورق و ورقی یا ورقه ای نیمه فشرده با دانسیته و چگالی۲۵ به فرآوری و پخت یونولیت و پلاستوفومی اتلاق میشود که در هر متر مکعب ۲۵ کیلو مواد یونولیت خالص مورد مصرف قرار گرفته باشد .ورق یونولیت و پلاستوفوم نیمه فشرده با چگالی و دانسیته۲۵۵ نیمه متراکم بوده و با توجه به تولید و فرآوری خاص آن منحصر به فرد مینواند باشد .

مورد مصرف این یونولیت و پلاستوفوم نیمه فشرده با تراکم و چگالی ۲۵ برای عایق نمودن دیوارها و کف و نیز استفاده در سیستم گرمایش و سرمایش از کف بسیار مناسب و استفاده میگردد دقت در تولید و استفاده از مواد خالص کره ای سامسونگ و ال جی و یکنواختی دانسیته و چگالی در تمامی نقاط ورق یونولیت و پلاستوفوم دانسیته ۲۵۵ حائز اهمیت بوده و در صورت تولید و فرآوری مناسب ورقی ایده آل میباشد.

این ورق یونولیت و پلاستوفوم بصورت یونولیت و پلاستوفوم ورقی یا ورقه ای با ضخامت های ۱ سانت الی ۱۰۰ سانت  (عمداٌ یونولیت ورق ۵ سانت) قابل ارایه توسط این کارخانه بوده و بنا به درخواست مورد مصرف با عرض و طول ۱ سانت ،۲ سانت ، ۳ سانت، ۴ سانت و ۵ سانت الی ۱۰۰ سانت و ۴۰۰ سانت ( چهار متر طول ) تقدیم میگردد.

در صورت رعایت فشردگی دانه های یونولیت و پلاستوفوم در کنار یکدیگر و بکار گیری تخصص و تجربه بالا و نیز استفاده از ماشین آلات و دستگاههای خاص تولید  که این شرکت افتخار تولید یونولیت و پلاستوفوم نیمه فشرده با تراکم و دانسیته ۲۵ را دارد محصول مناسب و قابل عرضه در سراسر ایران عزیز و حتی کشور های مجاور همسایه میباشد.

یونولیت و پلاستوفوم  نیمه فشرده با تراکم و دانسیته ۲۵ با تضمین رعایت تولید استاندارد با تضمین تولید با استفاده از مواد خالص کره ای سامسونگ و ال جی کیفیتی فوق العاده داشته و بعلت استفاد در عایق گرما و سرما و دما در محوطه ای مانند سردخانه ها ، کنترل دما یکسان در اتاق کنترل ها،گرمایش و سرمایش از کف ،عایق بین دیوارها و کف و سقف و سایر موارد باید چگالی و تراکم یکسانی در نقطه به نقطه این محصول داشته باشد و جهت بدست آوردن محصولی مناسب دقت و تجربه و علم تولید خاص خود را داشته که یکی از افتخارات این شرکت تولید این محصول با رعایت تراکم و دانسیته و چگالی یکنواخت و منظم میباشد.

وزن هر متر مکعب یونولیت و پلاستوفوم نیمه فشرده با تراکم و دانسیته ۲۵ – بسیت و پنج کیلو میباشد که وزن هر قطعه ورق درخواست مصرف بنا به ضخامت و طول و عرض  قابل محاسبه و ارائه توسط ایران ورق میباشد .

یونولیت و پلاستوفوم نیمه فشرده با تراکم و دانسیته ۲۵ دارای تراکم ۲۵ کیلوگرم مواد خالص بر متر مکعب متراکم و نیمه فشرده میباشد.

خواهشمند است جهت تبادل اطلاعات و سفارش محصول فوق با ضخامت و عرض و طول مورد نظر خود ،با ما ارتباط بگیرید.

ورق یونولیت نیمه فشرده دانسیته 25

ورق یونولیت نیمه فشرده دانسیته ۲۵

ورق یونولیت پلاستوفوم ورقی مناسب با دانسیته و چگالی یا تراکم ۲۰ و ۱۵

یونولیت و پلاستوفوم ورق و ورقی یا ورقه ای مناسب بسته بندی با دانسیته و چگالی۱۵ و ۲۰  به فرآوری و پخت یونولیت و پلاستوفومی اتلاق میشود که در هر متر مکعب ۱۵ یا ۲۰ کیلو مواد یونولیت خالص مورد مصرف قرار گرفته باشد .ورق یونولیت و پلاستوفوم مناسب با چگالی و دانسیته۱۵ و ۲۰  نیمه متراکم بوده و با توجه به تولید و فرآوری خاص آن منحصر به فرد مینواند باشد .

مورد مصرف این یونولیت و پلاستوفوم مناسب با تراکم و چگالی ۱۵ و ۲۰  برای بسته بندی در کارتن ، بسته بندی قالبی، قالب بسته بندی،برش سی ان سی ، قالب ریخته گری دقیق ، عایق نمودن دیوارها و کف و نیز استفاده در سیستم گرمایش و سرمایش از کف مناسب و استفاده میگردد دقت در تولید و استفاده از مواد خالص کره ای سامسونگ و ال جی و یکنواختی دانسیته و چگالی در تمامی نقاط ورق یونولیت و پلاستوفوم دانسیته ۱۵ و ۲۰۰   حائز اهمیت بوده و در صورت تولید و فرآوری مناسب ورقی مناسب میباشد.

این ورق یونولیت و پلاستوفوم بصورت یونولیت و پلاستوفوم ورقی یا ورقه ای با ضخامت های ۱ سانت الی ۱۰۰ سانت  (بیشتر یونولیت ورق ۵ سانتی)  قابل ارایه توnn

در صورت رعایت فشردگی دانه های یونولیت و پلاستوفوم در کنار یکدیگر و بکار گیری تخصص و تجربه بالا و نیز استفاده از ماشین آلات و دستگاههای خاص تولید  که این شرکت افتخار تولید یونولیت و پلاستوفوم مناسب با تراکم و دانسیته ۱۵ و ۲۰  را دارد محصول مناسب و قابل عرضه در سراسر ایران عزیز و حتی کشور های مجاور همسایه میباشد.

یونولیت و پلاستوفوم  مناسب با تراکم و دانسیته ۱۵ و ۲۰  با تضمین رعایت تولید استاندارد با تضمین تولید با استفاده از مواد خالص کره ای سامسونگ و ال جی کیفیتی مناسب داشته و بعلت استفاد درقالب بسته بندی،بسته بندی در کارتن،بسته بندی محصول، عایق گرما و سرما و دما در محوطه ای سوله های تولید ، اتاقها ،گرمایش و سرمایش از کف ،عایق بین دیوارها و کف و سقف و بسته بندی محصول تولیدی کارخانه ها و کارگاه ها و سایر موارد بهتر است چگالی و تراکم یکسانی در نقطه به نقطه این محصول داشته باشد و  یکی از افتخارات این شرکت تولید این محصول با رعایت تراکم و دانسیته و چگالی یکنواخت و منظم میباشد.

وزن هر متر مکعب یونولیت و پلاستوفوم مناسب با تراکم و دانسیته ۱۵ یا ۲۰  – پانزده یا بیست کیلو میباشد که وزن هر قطعه ورق درخواست مصرف بنا به ضخامت و طول و عرض  قابل محاسبه و ارائه توسط ایران ورق میباشد یونولیت و پلاستوفوم مناسب با تراکم و دانسیته۱۵ و ۲۰ دارای تراکم۱۵ الی ۲۰۰  کیلوگرم مواد خالص بر متر مکعب متراکم و مناسب میباشد

خواهشمند است جهت تبادل اطلاعات و سفارش محصول فوق با ضخامت و عرض و طول مورد نظر خود ،با ما ارتباط بگیرید

ورق یونولیت

ورق یونولیت پلاستوفوم ورقی معمولی با دانسیته و چگالی یا تراکم ۱۰ و ۱۲

یونولیت و پلاستوفوم ورق و ورقی یا ورقه ای معمولی با دانسیته و چگالی۱۲ و ۱۰   به فرآوری و پخت یونولیت و پلاستوفومی اتلاق میشود که در هر متر مکعب ۱۲ یا ۱۰ کیلو مواد یونولیت خالص مورد مصرف قرار گرفته باشد .ورق یونولیت و پلاستوفوم معمولی با چگالی و دانسیته ۱۲ و ۱۰  معمولی بوده و با توجه به تولید و فرآوری آن مینواند منحصر به فرد و مورد مصرف قرار گیرد .

مورد مصرف این یونولیت و پلاستوفوم معمولی با تراکم و چگالی ۱۲ و ۱۰   برای مصارف عمومی  استفاده میگردد و بعلت قیمت ارزان و مناسب آن کاربرد فراوان دارد دقت در تولید و استفاده از مواد خالص کره ای سامسونگ و ال جی و یکنواختی دانسیته و چگالی در تمامی نقاط ورق یونولیت و پلاستوفوم دانسیته ۱۲ و ۱۰   حائز اهمیت بوده و در صورت تولید و فرآوری مناسب ورقی مناسب میباشد.

این ورق یونولیت و پلاستوفوم بصورت یونولیت و پلاستوفوم ورقی یا ورقه ای با ضخامت های ۱ سانت الی ۱۰۰ سانت (بیشتر یونولیت ورق ۵ سانتی)  قابل ارایه توسط این کارخانه بوده و بنا به درخواست مورد مصرف با عرض و طول ۱ سانت ،۲ سانت ، ۳ سانت، ۴ سانت و ۵ سانت الی ۱۰۰ سانت و ۶۰۰  سانت ( شش متر طول ) تقدیم میگردد

در صورت رعایت پخت مناسب دانه های یونولیت و پلاستوفوم در کنار یکدیگر و بکار گیری تخصص و تجربه بالا و نیز استفاده از ماشین آلات و دستگاههای خاص تولید  که این شرکت افتخار تولید یونولیت و پلاستوفوم معمولی با تراکم و دانسیته۱۲ و ۱۰  را دارد محصول مناسب و قابل عرضه در سراسر ایران عزیز و حتی کشور های مجاور همسایه میباشد.

یونولیت و پلاستوفوم  معمولی با تراکم و دانسیته ۱۲ و ۱۰  با تضمین رعایت تولید استاندارد با تضمین تولید با استفاده از مواد خالص کره ای سامسونگ و ال جی کیفیتی مناسب داشته و کاملا اتوماتیک و بدون دخالت دست تولید میگردد جهت مناسب بودن قیمت و هزینه انجام گرفته کاربرد فراوانی در صنعت بسته بندی و نیز ساختمان سازی دارد  با توجه به تولید تمام اتوماتیک این یونولیت و پلاستوفوم ورقی و رعایت چگالی و تراکم یکسان در نقطه به نقطه این محصول یکی از افتخارات تولیدات این شرکت میباشد

وزن هر متر مکعب یونولیت و پلاستوفوم معمولی با تراکم و دانسیته ۱۲ یا ۱۰  – دوازده  یا ده کیلو میباشد که وزن هر قطعه ورق درخواست مصرف بنا به ضخامت و طول و عرض  قابل محاسبه و ارائه توسط ایران ورق میباشد .

یونولیت و پلاستوفوم معمولی با تراکم و دانسیته ۱۲  و ۱۰ دارای تراکم ۱۲  الی ۱۰  کیلوگرم مواد خالص بر متر مکعب متراکم و مناسب میباشد

خواهشمند است جهت تبادل اطلاعات و سفارش محصول فوق با ضخامت و عرض و طول مورد نظر خود ،با ما ارتباط بگیرید

ورق یونولیت

ورق یونولیت پلاستوفوم ورقی سبک ساختمانی و پروژه های ساختمانی با دانسیته و چگالی یا تراکم ۸ و یا ۶

یونولیت و پلاستوفوم ورق و ورقی یا ورقه ای سبک  با دانسیته و چگالی ۸  و ۶   به فرآوری و پخت یونولیت و پلاستوفومی اتلاق میشود که در هر متر مکعب ۸ یا ۶ کیلو مواد یونولیت خالص مورد مصرف قرار گرفته باشد .ورق یونولیت و پلاستوفوم سبک با چگالی و دانسیته ۸  و ۶  سبک بوده و مینواند با توجه به قیمت نسبتا ارزان آن مورد مصرف زیاد قرار گیرد .

مورد مصرف این یونولیت و پلاستوفوم سبک  با تراکم و چگالی ۸ و۶   برای مصارف عمومی و عمداٌ در ساختمان سازی استفاده میگردد و بعلت قیمت ارزان و مناسب آن کاربرد فراوان دارد دقت در تولید و استفاده از مواد خالص کره ای سامسونگ و ال جی و یکنواختی دانسیته و چگالی در تمامی نقاط ورق یونولیت و پلاستوفوم دانسیته ۸ و ۶ باعث تولید یونولیت و پلاستوفومی مناسب و ارزان میباشد.

این ورق یونولیت و پلاستوفوم بصورت یونولیت و پلاستوفوم ورقی یا ورقه ای با ضخامت های ۱ سانت الی ۱۰۰ سانت  (عمداٌ یونولیت ورق ۵ سانتی) قابل ارایه توسط این کارخانه بوده و بنا به درخواست مورد مصرف با عرض و طول ۱ سانت ،۲ سانت ، ۳ سانت، ۴ سانت و ۵ سانت الی ۱۰۰ سانت و ۶۰۰  سانت ( شش متر طول ) تقدیم میگردد

در صورت رعایت پخت سبک دانه های یونولیت و پلاستوفوم در کنار یکدیگر و بکار گیری تجربه بالا و نیز استفاده از ماشین آلات و دستگاههای مرتبط تولید  که این شرکت افتخار تولید یونولیت و پلاستوفوم سبک با تراکم و دانسیته ۸ و ۶  را دارد این محصول بعلت ارزان بودن قیمت مورد مصرف و استفاده فراوانی قرار میگیرد.

یونولیت و پلاستوفوم  سبک با تراکم و دانسیته ۸ و ۶  با استفاده از مواد خالص کره ای سامسونگ و ال جی کیفیتی سبک داشته و کاملا اتوماتیک و بدون دخالت دست تولید میگردد به جهت مناسب بودن قیمت و هزینه انجام گرفته کاربرد فراوانی در صنعت ساختمان سازی دارد  با توجه به تولید تمام اتوماتیک این یونولیت و پلاستوفوم ورقی و رعایت چگالی و تراکم یکسان در نقطه به نقطه این محصول و قیمت مناسب آن تقاضا از این یونولیت و پلاستوفوم فراوان  میباشد

در اکثر موارد تولید این محصول سبک از ضایعات یونولیت و پلاستوفوم استفاده گردیده و قیمتی ارزانتر ولی با کیفیت پایین عرصه میگردد که این مسئله مورد تایید این شرکت نبوده و پیشنهاد میگردد حداقل ورق یونولیت پلاستوفوم با دانسیته ۱۰ و مواد خالص استفاده گردد.

وزن هر متر مکعب یونولیت و پلاستوفوم سبک با تراکم و دانسیته ۸  یا ۶  –  هشت یاشش کیلو میباشد که وزن هر قطعه ورق درخواست مصرف بنا به ضخامت و طول و عرض  قابل محاسبه و ارائه توسط ایران ورق میباشد .

یونولیت و پلاستوفوم سبک  با تراکم و دانسیته ۸  و ۶ باید دارای تراکم ۸  الی ۶  کیلوگرم مواد خالص بر متر مکعب متراکم و سبک باشد.

یونولیت ورق برش سی ان سی cnc

یونولیت ورق برش سی ان سی cnc

ورق یونولیت پلاستوفوم ورقی یا ورقه ای برشی برش با سی ان سی در ابعاد و اشکال مختلف

ورق یونولیت پلاستوفوم ورقی یا ورقه ای برشی برش با سی ان سی برش یونولیت و پلاستوفوم توسط دستگاه سی ان سی متصل به پی ال سی و یا سیستم کامپیوتر میباشد که از تراکم و دانسیته و چگالی های مختلف یونولیت و پلاستوفوم بلوک مادر قابل برش است.

این مورد ورق یونولیت پلاستوفوم ورقی یا ورقه ای برشی برش با سی ان سی جهت برش اشکال و ابعاد مختلف هندسی منظم مانند دایره ( استوانه مورد مصرف عمدا پل سازی) ،مربع و مستطیل ( بیشتر جهت بسته بندی داخل کارتن) و اشکال نامنظم و تلفیقی مورد مصرف قرار میگیرد.

معمولا نقشه و مسیر برش در برنامه اتوکد و سایر برنامه های نقشه ترسیم گردیده و بعد به برنامه سی ان سی تبدیل میگردد .

دقت برش و کالیبره بودن دستگاه سی ان سی با سیستم کامپیوتر و عدم لرزش بازوهای محور X  و Y  و نیز تجربه و علم به برش سی ان سی امکان بهروری بالا و گرفتن محصول نهایی مطلوب را دارد.

در سیستم های جدید برش سی ان سی علاوه بر حرکت و کاررایی دستگاه برش در دو جهت مختصات X  و Y جهت Z نیز اضافه گردیده که با فن آوری جدید امکان حرکت در سه جهت جدید A و B  وC  نیز امکان پذیر میشود ، در این روش برش قطعه در شش بعد میسر است.

لازم بذکر است برش با CNC یونولیت و پلاستوفوم مقرون به صرف با برش CNC فرز و ماشین کاری صنعتی نمیباشد و بعلت قیمت بالا و ساعت کارکرد این ابزار آلات در حد نمونه گیری استفاده میگردد.

ولیکن با استفاده از برش یونولیت و پلاستوفوم ورق یونولیت پلاستوفوم ورقی یا ورقه ای برشی برش با سی ان سی امکان برش با سرعت بسیار بالا و مقرون بصرفه و نیز اشکال و ابعاد مختلف میباشد.

مورد مصرف از ورق یونولیت پلاستوفوم ورقی یا ورقه ای برشی برش با سی ان سی در نما سازی داخلی و خارجی ساختمان ، بسته بندی یونولیت و پلاستوفوم بدون طراحی و ریخته گری قالب آلومینیوم ، صنعت سبک سازی و حجم دهی در پل سازی و پلسازی، صنعت پرورش ماهی و مصارف گوناگون آن میتوان نام برد.

 

یونولیت ورق یکی از بهترین یونولیت های استفاده شده در کل ایران است ، یونولیت های ما از بهترین یونولیت هایی می باشد که تا به حال دیده اید ، شاید به قیمت دیگر یونولیت فروشان بنگرید اما آنها تنها بنگاه های معاملاتی کوچک هستند که یونولیت های ورق ما را می خرند و با تقلب در آن این یونولیت ها را به عنوان یونولیت های ورق به شما ارایه می کنند ، گول فروشنده های یونولیت را نخورید.

یونولیت های ورق ما بهترین یونولیت های ورق ایران است .