یونولیت بسته بندی ایران ورق

  • مقالات

مقالات

یونولیت لوله ای

یونولیت لوله ای را از سایت مجموعه ایران ورق تهیه نمایید.

یونولیت لوله ای چیست؟

یونولیت پلی استایرن انبساطی است که در فرآیندهای پتروشیمی تشکیل می شود. این ماده سبک و متخلخل بوده و در عایق کاری و بسته بندی مورد استفاده قرار می گیرد. یونولیت بسته بندی برای بسته بندی مواد دارویی، خوراکی و وسایل شکستنی و حساس مورد استفاده قرار می گیرد. 

ادامه مطلب

حروف یونولیتی

برای خرید حروف یونولیتی به نمایندگی فروش ایران ورق سر بزنید.

پیشرفت هایی که در زمینه ی تکنولوژی و علم رخ می دهد منجر به افزایش امکانات در حوزه های کاری متعدد شده است. تابلوسازی نیز از این قاعده مستثنی نیست و به واسطه ی وجود دستگاه هایی پیشرفته مانند برش لیزری، حروف ساز، CNC، PVC و .... امکان ساخت انواع حروف به صورت سه بعدی و برجسته با روش ها و نام های متعدد فراهم شده است. 

ادامه مطلب

یونولیت چیست؟

اگر میخواهید بدانید یونولیت چیست، سایت ایران ورق را دنبال کنید.

امروز می خواهیم با یکی از پرکاربردترین وسایل مورد استفاده در صنایع گوناگون به نام یونولیت آشنا شویم. این ماده سفید رنگ از دانه های ریزی به نام پلی استایرن ساخته شده است. این دانه ها منبسط می شوند و بلوک های یونولیتی بزرگ را به وجود می آورند.

ادامه مطلب

فوم پلی استایرن فشرده

فوم پلی استایرن فشرده را از ایران ورق بخرید.

امروزه با پیشرفت روز افزون دانش بشری در تمام عرصه ها بالاخص در صنعت ساختمان سازی مصالح و موادی تولید می شود که با خاصیت عایقی می توانند از نفوذ گرما و سرما به داخل سازه و ساختمان جلوگیری به عمل آورند.

ادامه مطلب