خرید و قیمت یونولیت در قشم : اطلاعات بسیار مفیدی در زمینه انواع یونولیت های پرکاربردی در قشم به شما ارائه می دهیم.

یونولیت یا پلاستوفوم، یکی از مهمترین و کاربردی ترین متریال و مصالح در قشم است که با خواص بسیار خوب، بسیاری از چالش ها در تولید، بسته بندی و ساخت را حل کرده است. این ماده با وزن کمی که دارد، بسیاری از کارها را آسان کرده است.

یونولیت متخلخل و خنثی برای اولین بار در سال 1839 توسط ادوارد سیمون کشف شد و در سال 1959 توسط یک کمپانی آلمانی به تولید انبوه رسید. ورود یونولیت به صنایع مختلف مانند صنعت ساختمان، موجب تغییر و تحولات بسیار زیادی شد.

کارخانه تولید یونولیت در قشم

با بررسی خرید و قیمت یونولیت در قشم می توانید یونولیت استاندارد و مرغوب را با قیمت مناسب خریداری کنید. یونولیت در سه مرحله پیش انبساط، تثبیت و فرم دهی تولید می شود.

نخست ذرات پلی استایرن که مانند ذرات شکر است و از دانسیته خاصی برخوردار است به دستگاه اکسپندر هدایت شده و در آنجا، گرمای زیادی می بینند و در نهایت این گرمای شدید، حجم زیادی پیدا می کنند.

در ادامه شنتان و دی اکسید کربن را اضافه می کنند تا حجم ذرات بیشتر شود. انبساط مواد اولیه، موجب کاهش وزن یونولیت می شود. حاصل این کار، ترکیبی است که 90 درصد آن هوا و 10 درصد آن، پلاستیک می باشد. در اغلب مواقع حجم پلاستیک از 10 درصد نیز کمتر می باشد.

در ادامه، ترکیب را به فاز استراحت می فرستند و زمانی که کاملاً خنک شد و به حالت ایده آل رسید، عملیات قالب گیری را به درستی انجام می دهند. در آخرین مرحله، با بهره گیری از المنت های برقی یا دستگاه سی ان سی، برش یونولیت را انجام می دهند.

شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره خرید و قیمت یونولیت در قشم با کارشناسان ما در ارتباط باشید

انواع یونولیت

مهمترین و اصلی ترین خواص و ویژگی های یونولیت

با بررسی توضیحاتی درباره خرید و قیمت یونولیت در قشم، یک ارائه دهنده معتبر و بسیار خوب یونولیت را معرفی می کنیم. مهمترین خواص یونولیت، موارد زیر هستند:

کاربردهای یونولیت در قشم

قبل از بررسی خرید و قیمت یونولیت در قشم با چندین مورد از کاربردهای این محصول آشنا می شویم.

انواع یونولیت کاربردی در قشم

در ارتباط با خرید و قیمت یونولیت در قشم باید بدانید که یونولیت بر اساس پارامترهای گوناگونی دسته بندی می شود که هر یک از آنها، قیمت متفاوتی دارند. در زمان خرید یونولیت باید توجه داشته باشید که یونولیتی را انتخاب کنید که متناسب با نیاز شما باشد. انواع یونولیت در قشم عبارتند از:

خرید و قیمت یونولیت در قشم

نتایج استفاده از یونولیت در ساختمان سازی در قشم

قبل از بررسی خرید و قیمت یونولیت در قشم، به نتایج استفاده از یونولیت در ساختمان سازی می پردازیم:

بررسی خرید و قیمت یونولیت در قشم

مجموعه ایران ورق، یکی از بهترین تولیدکنندگان و عرضه کنندگان یونولیت در قشم است که باکیفیت ترین محصولات را ارائه می دهد تا مناسب هر کسب و کاری به ویژه کاربردهای مهم باشد.

قیمت یونولیت با توجه به مؤلفه هایی مشخص می شود که عمدتاً مربوط به ویژگی های کمی آنها است. یونولیت برای هر کسب و کاری به صرفه است و هزینه ها را به شدت کاهش می دهد.

بنابراین با اطمینان به استفاده از یونولیت در کاربردهای موردنظر خود همانند بسته بندی، ساختمان سازی، عایق سازی، تولید، دکورسازی و … در قشم اقدام کنید و مطمئن باشید که نتیجه خوبی می گیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال بارگیری کپچا پلاس ...