به دنبال نیازمندی مشتریان و تولید کنندگان محصولاتی که دارای بسته‌ بندی هستند، ساخت قالب یونولیت بسته بندی نیز بسیار اهمیت پیدا کرد. اما چه چیزی موجب شده است تا ساخت این قالب‌ها بیش از پیش، اهمیت داشته باشد؟

از آنجایی که محصولات یونولیتی را همه با ویژگی‌هایی همچون مقاوم بودن و ضربه‌گیر بودن‌شان در کنار دیگر کاربردهای فراوانی که دارند، می‌شناسند، صنعت بسته بندی نیز با توجه به اهمیت بسته بندی کردن محصولات و به سلامت رسیدن آن‌ها به دست مشتریان بدون وارد شدن هیچ‌گونه ضربه و خط و خشی، ساخت یونولیت های بسته بندی مورد بحث و بررسی قرار گرفتند، تا محصولات مختلف به کمک یونولیت بسته بندی در برابر سرما و گرما در انبار‌ها حفظ شوند و تا رسیدن‌شان به دست مشتری، در برابر  وارد شدن هر گونه ضربه و یا صدمه‌ای احتمالی در امان بمانند.

قالب یونولیت بسته بندی

ساخت قالب یونولیت بسته بندی  همانطور که در بحث قالب سازی گفته شد، در صنعت بسته‌ بندی بسیار به آن توجه می‌شود، که اگر شما در جایگاه یک مشتری باشید، قطعا محصولاتی را انتخاب خواهید کرد، که از بسته‌ بندی‌هایی استاندارد و مقاوم بهره می‌برند و متاسفانه در ایران بسیاری از تولیدکنندگان به این موضوع بی توجه هستند و نمی‌خواهند بپذیرند، که با صرف هزینه‌ی اندک بر روی بسته ‌بندی محصولات خود، می‌توانند رضایت مشتریان را چندین برابر افزایش دهند.

به طور کلی اگر از مسائل گفته شده که بگذریم، در مجموعه ایران ورق علاوه بر ساخت اولیه یونولیت، یونولیت‌ های بسته بندی و قالب یونولیت نیز ساخته می‌شود، تا پس از طراحی اولیه بسته بندی محصولات تولیدکنندگان، قالب‌های اولیه را طراحی و سپس تولید کنند، تا در نهایت یونولیت های بسته بندی را با رعایت اصول و قوانین و همچنین متناسب با نوع محصول مورد نظر، طراحی و تولید کنند.

فرقی نمی‌کند، تولید کننده چه نوع محصولی باشید، مهم این است، که از بروزترین و کارآمدترین روش ‌ها برای جلب رضایت مشتری و ارائه یک محصول بدون عیب و نقص، استفاده کنید، چرا که هیچ تولید کننده ای، دوست ندارد، که شاهد وارد شدن صدمات به محصولات خود در حین جابجایی و انتقال  آن‌ها به انبار و یا به دست مشتریان باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال بارگیری کپچا پلاس ...