یکی از پر کاربردترین کالاهای امروزی در صنایع مختلف، یونولیت بسته بندی و ورق یونولیت یا همان پلاستوفوم است. مراکز فروش پلاستوفوم ورقی و قیمت پلاستوفوم هم یکی از دغدغه ها و سوال های خریداران این کالا است.

پلاستوفوم ها در واقع دانه های منبسط شده پلی استایرن هستند. اگر با این محصول آشنایی ندارین مطلب پلی استایرن چیست را از دست ندهید. کار پلاستوفوم ها جلوگیری از ورود سرما، گرما، صدا از داخل ساختمان به بیرون و بالعکس می باشد. همچنین از پلاستوفوم ها برای بسته بندی محصولات گران قیمت و شکستنی بسیار استفاده می شود. به طوری که حتی بدون وجود آن ها برخی کالاها را نمی توان حمل کرد. با سایت ایران ورق مرکز فروش یونولیت (پلاستوفوم ) در تهران همراه باشید تا با پلاستوفوم ها بیشتر آشنا شویم.

نکاتی که در فروش پلاستوفوم ورقی و قیمت پلاستوفوم باید بدانیم

می خواهیم به چندین نکته درباره فروش پلاستوفوم ورقی و قیمت پلاستوفوم بپردازیم. پلاستوفوم ها با نام های یونولیت و آکاستیو در بازار مشهور است. برای خرید پلاستوفوم باید با توجه به نیازی که دارید، نوع آن را انتخاب کنید. مثلا برای پوشش سقف ساختمان ها باید از یونولیت سقفی استفاده کنید. یا برای بسته بندی لوازم الکتریکی و شیشه ای باید از پلاستوفوم های نازک تر و مناسب این کار استفاده کنید.

قیمت پلاستوفوم ها

همان طور که متوجه شدید، پلاستوفوم ها اندازه ها و انواع مختلف دارند. پس قیمت آن ها هم با یکدیگر متفاوت است. یکی دیگر از مولفه های قیمت یونولیت و پلاستوفوم، تعداد دانه های پلی استایرن در یک سطح مشخص می باشد. هر چه تعداد بیشتر باشد، بدون شک قیمت هم بالاتر است. اما بالا بودن تعداد پلی استایرن ها نشان کار آمد بودن آن برای ما نیست.

ویژگی های پلاستوفوم ها

همه ی پلاستوفوم ها ویژگی هایی دارند که در ادامه به صورت موردی به آن ها می پردازیم. این ویژگی ها باعث شده تا بیشتر به استفاده از این کالا بپردازیم.

• سبک بودن

• سرعت اجرای بالا در کار

• ایمنی و دوام بالا به همراه کاهش هزینه ها

• عایق مناسب برای صدا، گرما، حرارت

• کاهش مصرف سیمان و سایر مواد ساختمانی مانند بلوک و …

نتیجه گیری

آگاهی از نحوه ی فروش پلاستوفوم ورقی و قیمت پلاستوفوم یکی از نیاز های ساختمان سازان و شرکت های بسته بندی است. زیرا که در این دو صنعت به مقدار فراوان به این کالا نیاز است. پلاستوفوم ها انواع مختلفی دارند و بالطبع قیمت آن ها هم بیشتر در گرو آن است. همچنین پلاستوفوم ها ویژگی های خوبی از جمله سبک بودن، سرعت بالا و … را دارند که باعث تشویق خریداران به خرید آن ها می شوند. سایت ایران ورق آماده ارائه اطلاعات بیشتر به شما خریداران است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال بارگیری کپچا پلاس ...