اگر از ساکنین شهر تهران هستید و به دنبال یک مرکز فروش یونولیت در تهران و شهرستان ها می‌گردید، ایران ورق را به شما پیشنهاد می‌کنیم، که در شهرها و نقاط مختلف ایران نیز شعبه‌های فعالی در زمینه فروش یونولیت و تولید یونولیت دارد.

در واقع یک مرکز فروش یونولیت، چه در شهر تهران و چه در شهرهای دیگر، باید دارای چندین ویژگی باشد:

• توانایی طراحی و ساخت قالب‌های مختلف یونولیت را داشته باشد.

• توانایی تولید یونولیت را در ضخامت‌ها و اندازه‌های مختلف را داشته باشد.

• از بروزترین دستگاه‌ها در ساخت و برش یونولیت بهره ببرد.

• محصولات متنوعی را با توجه به نیاز مشتری برای استفاده در صنایع مختلف، تولید کند.

• در کنار ساخت قالب تولید یونولیت، توانیی استفاده از دستگاه برش سی ان سی نیز برای تولید یونولیت در اشکال مختلف را داشته باشد.

موارد گفته شده، بخشی از مهم‌ترین ویژگی‌های یک مرکز فروش یونولیت در تهران و شهرستان ها هستند، که ایران ورق به کمک نیروهای فعال و توانایی که در مرکز تولید و فروش خود دارد، می‌تواند با رعایت تمامی اصول، در چهار دسته مختلف، یونولیت را به مرحله تولید و عرضه برساند.

خدمات ارائه شده توسط مرکز فروش یونولیت در شهر تهران

ایران ورق یک مرکز فروش یونولیت در تهران و شهرستان ها است که توانایی تولید ورق یونولیت در ضخامت‌های مختلف را دارد، به طوری که تراکم و چگالی در هر کدام از این ورق‌های یونولیتی با توجه به ابعاد و ضخامت‌های در نظر گرفته شده متفاوت می‌باشد و تمامی این مشخصه‌ها به همراه نوع کاربرد و اشکال به دست آمده پس از برش یونولیت، بر روی قیمت محصول تاثیر گذار هستند.

شما می‌تواند، هر گونه سفارش خود را چه به صورت تکی و چه به صورت عمده با تماس با مرکز فروش و مشاوره ایران ورق، ثبت کنید، تا در مناسب‌ترین و کم‌ترین زمان، محصول مورد نطر خود را دریافت کنید.

علاوه بر تولید یونولیت در ضخامت‌های مختلف توسط ایران ورق، در این مرکز قالب‌های آلومینیومی دوجداره‌ای وجود دارند، تا با تزریق یونولیت در آن‌ها، یونولیت‌های قالبی تولید شوند و اگر ورق‌های یونولیتی قابلیت برش با دستگاه سی ان سی را داشته باشند، به جای تزریق مواد در قالب‌های یونولیتی، پس از آماده شدن ورق‌های یونولیتی، برش آن‌ها در اشکال مختلف توسط دستگاه برش سی ان سی صورت می‌پذیرد.

اگر ایران ورق را برای خرید یونولیت‌های ورقه‌ای و یا یونولیت بسته بندی انتخاب کرده‌اید و سوالاتی در خصوص سفارش محصول مورد نظر خود را دارید، از طریق بخش تماس با ما سایت، با ما تماس بگیرید، تا هر گونه سوال و نیاز شما را در خصوص خرید انواع یونولیت پاسخ‌گو باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال بارگیری کپچا پلاس ...