ورق های فشرده یونولیت نوعی از ورق ها هستند که با دانسیته بسیار بالا و وزن زیادی تولید شده اند و در عمده صنایع تولیدی مورد استفاده قرار می گیرند.

موارد مصرف یونولیت ورق فشرده

عمده ترین صنایعی که از ورق های یونولیت در آن های استفاده می شوند عبارتند از:

۱- صنایع خودرو سازی

۲- صنایع ساختمان سازی

۳- صنایع غذایی

۴- ماکت سازی

۵- صنعت مجسمه سازی

۶- صنعت مرمت سازی بناهای تاریخی

۷- قالب و الگو سازی

۸- صنایع بسته بندی

۹- عایق سازی

۱۰- انواع ورق داخل سفال و کارتن

۱۱- ورق های یونولیت دیواری

۱۲- تولید درب های ضد سرقت

تولید انواع ورق های فوم و یونولیت با دانسیته فشرده و بالا در حال حاضر به صورتی است که مواد اولیه پلی استایرن ها بعد از انجام مراحل پخت ابتدایی به صورت بلوک هایی بسیار مستحکم درمی آیند که در مراحل بعدی به صورت ورقه هایی با ابعاد گوناگون و با توجه به نیاز مصرفی آنها تولید می شوند. جهت اطلاع از قیمت یونولیت فشرده با ما در تماس باشید.

ورق فشرده در ساختمان سازی

امروز در صنعت ساختمان ساری از ورق فشرده در بتن ریزی ها استفاده می شود ، به طوری که در هنگام بتن ریزی سقف در بین قالب ها و فاصله بین ساختمان کناری از محصول استفاده می شود این ورق ها از هدر رفتن بتن جلوگیری می کنند ، و زمانی که شما سقف را به جای سفال از یونولیت استفاده کنید ، وزن سقف و هم بتن کم تری استفاده می شود. و در بعضی از موارد برای بتن ریزی دیوار ها نیز از یونولیت استفاده می کنند ، شرایط به این گونه است که در بعضی از شاختمان امکان استفاده از قالب نمی باشد که بهترین جایگزین ورق فشرده می باشد . این یونولیت در برابر فشار بتن مقاوم بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال بارگیری کپچا پلاس ...