پانل سه بعدی چیست ؟ پانل سه بعدی ۳D برای بیش از ۴۰ سال از پانل های سه بعدی برای گسترش در کشورهای توسعه یافته استفاده می کنند. یونولیت و پلاستوفوم جهت تری دی پنل اگرچه در دهه ۱۹۵۰ چنین گفتگوهای گروهی در ایران مورد استفاده قرار گرفت، اما به تدریج پیشرفت در اواسط دهه ۱۹۷۰ صورت نگرفت.

پانل سه بعدی ۳D چیست؟

پانل های ساندویچ، همچنین به عنوان پدیده های جدید در فن آوری ساختمان شناخته می شوند، در بسیاری از کشورهای توسعه یافته محبوب هستند. پانل ساندویچ شامل دو لایه مش مش فلزی و یک لایه فوم فوم پلی استایرن مقاوم در برابر آتش است. سه لایه توسط دیواره های جانبی متصل می شوند. قطعات پیش ساخته به محل ساخت و ساز منتقل می شوند. پس از نصب دیوار، سقف در هر دو طرف با بتن پوشانده می شود. در این سیستم، دیوارها و سقف در مسکن یکپارچه، بنابراین پراکندگی بار و مقاومت در برابر نیروی خارجی به طور خاص زلزله تقریبا یکنواخت است. طبق مشخصات محصول، یکی از قوی ترین مصالح ساختمانی است. هسته معمولا از پلی استایرن یا عایق پلی اورتان ساخته شده یا عایق پشم ۵ تا ۱۰ سانتیمتر و دو سیم مش

جاذبه قطر ۳ میلی متر، ۱-۲ سانتی متر بهار ۸ × ۸ سانتیمتر و بخش هسته مرکزی بهار با تعدادی از قطر سیم بافته شده است.

این پانل ها در یک کارخانه داشتن یک اندازه مورد نظر ساخته شده است، نوع دیوار است به طور کلی ۱ × ۳ متر نوع سقف ۰٫۸۰ × ۳ متر خواهد شد به محل نصب حمل می شود.

مشخصات فنی یونولیت و پلاستوفوم جهت پانل سه بعدی

شبکه استاندارد شامل ۲٫۵ تا ۳٫۵ میلی متر، از ۵ سانتیمتر چشمه ۵ سانتیمتر تا ۸ میلیمتر ساخته شده است. ضخامت پوشش بتنی حداقل ۳ سانتی متر تا ۵/۵ سانتی متر، بسته به تخلخل دیوار.

ویژگی های یونولیت و پلاستوفوم جهت پانل سه بعدی

پلی استایرن عایق (EPS یا مقاوم در برابر شعله) نوع مزایای پانل های سه بعدی شامل وزن کم، عایق صدا و حرارت (گرمایش و سرمایش ۵۰-۸۰٪)، یک مقدار زیادی از قدرت و انسجام، به سرعت نصب و راه اندازی (۵۰٪ سرعت بالا)، تنوع و کشش، با زلزله و فشار باد (تا ۴۰۰ کیلومتر / ساعت).

قدرت پانل سه بعدی

علل دیوار دیدگاه قدرت است جوش در هر دو طرف سر و صدا خرپا تنگ تر، و قدرت را می توان به هر دو طرف منتقل می شود.

استریو، قدرت دیوار، بی همتا، آن را یکی از ویژگی های منحصر به فرد برای نقطه مناسب در شبکه و توسط تابع وزن یک تابع منحصر به فرد از خرپا است، نقطه جوش پایین تر است بین نقطه جوش طور کامل از هر ترسیم شبکه ها و شبکه ها برای افزایش شبکه.

بسته به قدرت دیوار ۳D، نصب به راحتی می تواند به دلایل زیر انجام شود.

– این دیوار را خم نخواهد کرد.

– برای حفظ دیوار، نیاز به برق زیادی است.

– نصب ویندوز و درب بسیار ساده است.

– نصب تجهیزات لازم از لوله ها و کانال های آب آسان و آسان است

– شعله عقب انداز و مشعل کم سرعت

– توانایی پانل ۳D برای مقاومت در برابر آتش بستگی به اندازه شبکه کابل و ضخامت بتن دارد. مدل پانل بر اساس کد Astm-E84 برای تست است.

– مقدار بتن در هر طرف یونولیت و پلاستوفوم جهت تری دی پنل بالا است، مقاومت در برابر آتش افزایش می یابد، اما هسته در همه نمی سوزد.

– دیوار پانل ۳D را آویزان می کند.

دیوارها: از پارتیشن ها و پانل های دیوار صنعتی، دیوارها، محصولات فلزی، ساختمان ها استفاده نکنید. بتن} (معمولا ۱ ~ ۲ لایه، عمدتا تعداد زیادی) و غیره

سقف ۳D یونولیت و پلاستوفوم جهت پانل سه بعدی

عرض سقف ۸۰ تا ۱۰۰ سانتی متر است. سقف های بتنی، ضخامت ۵ تا ۷ سانتیمتر و سایر جزئیات مرتبط، براساس نقشه محاسبه می شود.

چگونه یک پانل سه بعدی را اجرا کنیم؟

ساختمان های مسکونی و ساختمان های مسکونی به طبقه دوم پانل ۳D

نصب دیوار: پس از نصب یک پانل دیواری رشته، پانل های دیواری را می توان نصب کرد. هنگامی که متصل می شود، دیواره ها توسط دیوارها محدود می شوند.

در مورد یونولیت و پلاستوفوم جهت تری دی پنل

مزایای استفاده از پانل سه بعدی چیست

۱) تفاوت یونولیت و پلاستوفوم جهت تری دی پنل در محصولات مشابه برای mezzanine دیوار، اما با بهبود ویژه ۵۰٪. بلوک های بتنی با سرعت بالا و بتون اسپری متمایز هندسه بتن از اضافه کردن مقاومت به ساختار.

۲) دیوارهای سبک ساخته شده از پانل های ساندویچ نسبت به سایر مصالح ساختمانی.

۳) نیروی برشی ضد لرزه ای بالا.

۴) عایق حرارت، سرما، رطوبت، سر و صدا.

۵) مقاومت شعله ای به دلیل وجود ستون های بتنی در پانل.

۶) حشرات را بر ناسازگاری ایجاد کنید.

۸) برای گسترش عمر ساختمان ها و امکانات آنها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال بارگیری کپچا پلاس ...