رفتن به بالا

تلفن : 0912-2062720


یونولیت از کجا بخرم

یونولیت از کجا بخرم

یونولیت یک ماده پرکاربردی است که امروزه نقش عمده ای در زندگی ما دارد چرا که استفاده از این ماده باعث شده است که هم کار ها آسان تر شود و هم کم هزینه تر. به دلیل این که یونولیت یک ماده سبک است در کنار این که عایق صدا، دما و رطوبت هم هست. لذا کاربرد های فراوانی در زندگی امروزی بشر دارد. اما اگر بخواهیم که یونولیت را تهیه کنیم، باید از کجا آن را تهیه کنیم؟ در این مقاله به این سوال پاسخ داده خواهد شد.
اگر بخواهید که یونولیت را تهیه کنید ابتدا باید از چند جهت آن را بررسی کنید. باید به نوع یونولیتی که قصد درخواست دادنش را دارید توجه کنید. در نظر داشته باشید که می خواهید ضخامت و فشردگی یونولیت چقدر باشد. چگالی، دانسیته و فشردگی آن چطور باشد؟ چگالی هر یونولیت متفاوت است و بسته به جایی که قصد استفاده در آن را دارید، چگالی یونولیت منحصر به فرد می شود.

نکاتی را که باید در خرید یونولیت در نظر بگیرید

۱٫ شما از یونولیت یا پلاستوفوم قصد چه استفاده ای را دارید؟
۲٫ مواد اولیه در ساخت یونولیت چگونه باشد؟
۳٫ باید ابعاد یونولیتی را می خواهید بدانید چرا که یونولیت ها در ابعاد بسیار زیادی وجود دارند.

از کجا یونولیت بخرم؟

امروزه متأسفانه سایت ها، شرکت ها و افراد سود جوی زیادی که شغلشان واسطه گری است، خود را تولید کننده یونولیت با کیفیت معرفی می کنند و محصولات با کیفیت پایین را با قیمت های بالا به مشتریان عرضه می کنند که در نتیجه آن فشار به مشتری و نارضایتی او را به دنبال دارد.
اما شرکت هایی هم هستند که در نقاط مختلف کشور نمایندگی معتبر دارند و یونولیت با کیفیت را هم ارائه می دهند که پیشنهاد ما این هست که از نمایندگی های معتبر شهر یا شهرستان یا در نهایت از نمایندگی های معتبر در استان محل زندگی خود نوع یونولیتی ( یونولیت بسته بندی , یونولیت ورقی ) را که مد نظر تان هست را خریداری کنید. اکثر این شرکت دارای نماد استاندارد هستند و استاندارد های لازم در تولید یونولیت هایی که ان ها ارائه می دهند، رعایت شده است.
البته یادتان نرود که قبل از خرید باید نکاتی را که درباره آن ها توضیح دادیم را رعایت کنید و برای آن سوالاتی که ذکر شد، پاسخ مناسب داشته باشید. برخی از یونولیت ها همانند یونولیت ورقی، باید تراکم مناسب را داشته باشد. لذا در خرید این گونه از یونولیت ها توجه داشته باشید که تراکم مورد نظر را داشته باشند.