یونولیت ها به واسطه داشتن دوام و مقاومت زیاد در برابر شعله های آتش به عنوان یکی از مصالح ساختمانی پرکاربرد و ایمن در ساختمان ها و بیشتر سازه ها به کار می رود. مجموعه کارخانجات تولیدی یونولیت های فرتاش به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان و فروشندگان یونولیت در ایران، بخش عمده محصولات تولیدی باکیفیت خود را به استان هرمزگان و جزایر تابعه آن ارسال می کند.

مجموعه های تولیدی یونولیت فرتاش، به عنوان اولین تولید کننده انواع ورق های پلاستوفوم از جنس فوم و با قابلیت عایق سرمایی و گرمایی و غیره، شناخته می شود. یونولیت های تولید شده در این مجموعه کارخانجات تولیدی یونولیت فرتاش با توجه به نیازهای مشتریان دارای ابعاد و ضخامت های متنوعی می باشد و این موضوع استفاده از این ورق های یونولیتی در صنایع بسته بندی (یونولیت بسته بندی)، ضربه گیری و عایق کاری و … مقدور می سازد.

کارخانجات تولیدی یونولیت فرتاش مجهز به پیشرفته ترین و جدیدترین انواع دستگاه های تولید یونولیت در کشور می باشد که میتواند هر نوع یونولیتی را در هر سایز و اندازه و میزان سفارش با بهترین نوع بسته بندی و قیمتی کاملاً رقابتی و کیفیتی متمیز به مشتریان خود ارایه دهد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال بارگیری کپچا پلاس ...