مبل شنی و هپی یکی از مواردی است که با گرانول های یونولیت می سازند. اگر می خواهید با ویژگی های گرانول و استفاده از گرانول یونولیت و پلاستوفوم ( پلی استایرن ) در مبل شنی یا مبل هپی آشنا شوید، تا آخر مقاله همراه ما باشید.

گرانول چیست؟

گرانول در واقع دانه های ریز پلی استایرن انبساطی هستند که طی فرایند شیمیایی تولید می‌ شوند و برای کاربردهای مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند. به طور مثال با اتصال گرانول ها یونولیت ساخته می شود. این دانه ها در اندازه های کوچک تر و درشت تر ساخته می شود. دانه گرانول ها را برای پر کردن صندلی های شنی نیز استفاده می‌ شود. در کنار این موارد برای تهیه عروسک، دکور و سایر فعالیت ها از دانه های گرانول استفاده می شود.

در ادامه به استفاده از گرانول یونولیت و پلاستوفوم ( پلی استایرن ) در مبل شنی یا مبل هپی می پردازیم

یونولیت

مبل هپی چِیر

یک نمونه از مبل هایی که با فناوری جدید ساخته شده و طرفداران خاص خود را در جهان دارد، مبل شنی یا مبل هپی چیر بوده که با توجه به ویژگی های آن مورد توجه افراد مختلف قرار گرفته است. مبل هپی چیر بسیار نرم و راحت بوده و یکی از مبل های طبی است که مورد تایید پزشک ها قرار گرفته است.

می توانید با ساعت ها نشستن بر روی این مبل به هیچ وجه خسته نشده و به تماشای تلویزیون یا صحبت بپردازید. توجه نمایید که مبله هپی چیر بر اساس ارگونومی بدن انسان طراحی شده که بدون فشار و مشکلات دیگر باعث آرامش شما می شود.

طراحی و بدنه مبل هپی چیر

بدنه مبل هپی چیر به دو صورت ثابت و متحرک بوده و در مبل های ثابت عمدتاً به یک شکل قرار گرفته و شکل آن تغییرات آنچنانی ندارد. ولی نوع متحرک آن را می توانید به هر شکلی در صورت تمایل تغییر دهید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد استفاده از گرانول یونولیت و پلاستوفوم ( پلی استایرن ) در مبل شنی یا مبل هپی با کارشناسان سایت ایران یونولیت در ارتباط باشید.

انواع مبل هپی چیر

مبل های هپی چیر در طرح های مختلفی ساخته می‌شود که می توانیم به انواع مخروطی و دایره ای اشاره نماییم. عمدتاً این دو نوع از مبل شنی طرفداران بیشتری دارد. ارتفاع مبل به شکلی طراحی شده که هیچ فشاری بر روی کمر فرد وارد نشود و در راحت ترین حالت ممکن قرار داشته باشد.

در نظر داشته باشید از مواد گرانول با کیفیتی در ساخت مبل های هپی چیر استفاده می شود که در زمان مصرف آن دچار ذره ای از مشکلات نشوید.

انواع مبل هپی چیر

مقایسه مبل ابری با گرانولی

استفاده از گرانول یونولیت و پلاستوفوم ( پلی استایرن ) در مبل شنی یا مبل هپی باعث شده مبل شنی نرم تر از سایر مبل های چوبی و ابری شود. همچنین مورد تایید پزشکان مختلف قرار گرفته است. رویه مبل هپی چیر را معمولاً از مخمل یا جیر می سازند که الیاف نرمی داشته و از پارگی یا موارد مشابه جلوگیری شود.

در نظر داشته باشید نوع چرمی مبل های هپی چیر نیز وجود دارد که می توانید بر اساس رنگ بندی مبل ها انتخاب نمایید. با توجه به اینکه امکان ورود گرد و خاک در نوع چرمی وجود ندارد، تمیز کردن مبل آسان تر از مدل های دیگر است.

مزایای استفاده از گرانول یونولیت و پلاستوفوم ( پلی استایرن ) در مبل شنی یا مبل هپی

یکی از اصلی ترین مزایای مبل های هپی چیر، دکوراسیون نشیمن یا اتاق خواب است. به طور کلی مبل شنی در منازل به کار می رود و یا می توانید در دفاتر کاری و آرایشگاه نیز استفاده نمایید. عمده ترین کاربرد این مبل ها در منازل است. با توجه به اینکه فضای زیادی را اشغال نمی کند، می توانید در گوشه ای از منازل گذاشته و با توجه به وزن کم آن میتوانید به آسانی جا به جا کرده و مورد استفاده قرار دهید.

امکان قرار دادن آن در کنار کتابخانه، مقابل تلویزیون و غیره به آسانی وجود دارد. می توانید رویه مبل هپی چیر را در گاهی اوقات شستشو دهید که نگران کثیفی مبل نباشید. حتماً در زمان خرید به آستر یا رویه مبل دقت نمایید از جنس با کیفیتی باشد که در صورت فشار زیاد ممکن است پاره شود.

همچنین همانطور که قبلاً گفتیم، کیفیت مواد اولیه گرانولی اهمیت بسیاری دارد. گاهی اوقات بر اثر کاهش حجم مبل نیاز دارید محتوای داخل مبل را تعویض کرده یا شارژ نمایید.

مزایای استفاده از گرانول یونولیت و پلاستوفوم ( پلی استایرن ) در مبل شنی یا مبل هپی

سخن پایانی

برای خرید انواع محصولات پلی استایرن، انواع یونولیت و محصولات مشابه به سایت ایران یولونیت مراجعه کرده و بر حسب نیاز خود محصولات مورد نظر را خریداری نمایید. بحث امروز ما در مورد استفاده از گرانول یونولیت و پلاستوفوم ( پلی استایرن ) در مبل شنی یا مبل هپی بود. برای اطلاعات بیشتر با مقالات سایت همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال بارگیری کپچا پلاس ...