کاربردی بودن یونولیت، شاهد فروش یونولیت در فروشگاه‌ها و مراکز فروش آنلاین زیادی هستیم، که هر کدام از این فروشگاه‌ها، امکانات مختلفی را ارائه می‌دهند و روش تولید یونولیت توسط آن‌ها با سایر کارخانه‌جات تفاوت دارد، از این رو فروش یونولیت نیز توسط هر کدام از این مراکز با شرایط متفاوتی صورت می‌پذیرد.

معمولا وقتی که شما به خرید آنلاین یونولیت روی می‌ آورید، با توجه به نیازی که دارید، نوع مرتبط با نیاز خود را از مراکز موجود خریداری می‌کنید، پس باید در ابتدا با یونولیت، انواع آن و کاربردهایی که دارند، آشنا شوید، تا سپس بر اساس اطلاعاتی که در این زمینه به دست آورده‌اید، اقدام به یک خرید موفق و کارآمد کنید.

در واقع ابتدا باید بدانید که اصلا یونولیت چیست و چرا این محصول توانسته است، در چند سال اخیر چنین جایگاه ویژه‌ای را به دست آورد؟

یونولیت که محصولی به دست آمده از پلی استایرن است، یک محصول بسیار سبک و کاربردی است، که به کمک آمده است، تا صنایع مختلف، به جای استفاده از محصولات گران‌تر و کم  ارزش‌تر، از محصولی استفاده کنند، که قابلیت‌های فراوانی در زمینه‌های مختلف دارد.

پلی استایرن انبساطی که نامی تجاری برای یونولیت است، در میان انواع پلی استایرن‌ها، کاربردهای فراوان و بخصوصی دارد، که می‌توان به ارزشمندترین این کاربردها در صنایع بسته‌بندی و ساختمان سازی اشاره کرد. یونولیت را شما می‌توانید به شکل بلوک‌هایی سقفی و دیواری در صنعت ساختمان سازی ببینید، که به عنوان عایق‌هایی بسیار قوی در برابر سرما، گرما، صدا و رطوبت عمل می‌کنند و همچنین می‌توان، آن را به عنوان یک عایق برودتی در ساخت یخچال‌های صنعتی و همچنین سردخانه‌ها دید، که کاربرد آن به همین یک و دور مورد خلاصه نمی‌شود، چرا که علاوه بر ویژگی‌های گفته شده، این محصول قابلیت ضربه گیری را نیز دارد، به همین خاطر صنعت بسته بندی به استفاده از این محصول روی آورده است.

انواع یونولیت

در فروش یونولیت ، مراکز مختلف فروش، باید یونولیت‌ها را در دو دسته: یونولیت بسته بندی و یونولیت ورقه‌ای تولید و آماده فروش کنند و یا اینکه توانایی تولید این دسته از یونولیت‌ها را داشته باشند، تا در صورت مراجعه مشتریان، بتوانند در اسرع وقت محصولات سفارش داده شده را تولید و در اختیار مشتریان قرار دهند.

سایت ایران ورق نیز در این راستا توانسته است در قالب‌ها و ضخامت‌های مختلفی یونولیت‌هایی با چگالی‌ها و دانسیته‌های مختلف به مرحله تولید برساند، تا در هر زمانی، هر گونه نیاز مشتریان را پاسخگو باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال بارگیری کپچا پلاس ...